Po odeslání vyplněné přihlášky obdržíte na email informace o tom, co je před táborem potřeba stihnout. Informace najde i na webu → Jsem přihlášen, co dál? 

Prosíme o vyplnění přihlášky podle nejlepšího svědomí a vědomí. V případě, že se cokoliv do tábora a během tábora změní, neprodleně nás o tom informujte emailem.

Pokud přihlašujete více táborníků, vyplňte přihlášku pro každého zvlášť.

Tábor může uhradit i Váš zaměstnavatel, pokud Vám to umožní – například formou FKSP, Benefetit Plus apod. V tomto případě do přihlášky napište fakturační údaje (IČ, název, sídlo, kontaktní osoba včetně kontaktu na ni). Pokud si nebudete jisti, klidně nás kontaktujte.

Vyberte jeden nebo více táborů.
Ulice. číslo popisné, město i poštovní směrovací číslo.
Jedná se nám o to, zda jsi na táboře (jakémkoliv) někdy byl/a.
V případě že pojede, dostanete slevu na táborném.
Naše kuchařky umí kdejakou dietu i pokud se jedná o intolerace. Neváhejte s námi táborníkovu dietu zkonzultovat telefonicky či emailem.
Prosím uveďte všechny zdravotní i psychické problémy dítěte. Přizpůsobíme program tak, aby si ho všichni táborníci užili. Pokud má Vaše dítě nějaké potíže, ještě to neznamená, že s námi na tábor nemůže jet. Dejte nám to vědět, prosím. Všechno probereme a dohodneme se tak, aby to vyhovovalo úplně všem. Pokud nám něco ztajíte, může to všem i Vám způsobit potíže. Zároveň také uveďte i zdánlivé banality (např. suché oči, nadýmání, náladovost, dieta,...) i to, co jste třeba ani nekonzultovali s lékařem (menstruační bolesti, strach, citlivost,...).
Rodinné a kamarádské vazby s jinými účastníky, bojí se tmy, fakturu zaplatí zaměstnavatel (uveďte IČ, název a kontaktní osobu), zaplatím až následující měsíc, zaplatím na části (uveďte výši a termíny), ....
Doporučujeme toho, kdo je více k zastižení.
Budeme Vám psát z emailu ldt.doubrava@gmail.com
Jak zpracováváme osobní údaje najdete v záložce Tábory → GDPR nebo pod odkazem https://doubrava3.cz/gdpr/
Smluvní podmínky najdete v záložce Tábory → Podmínky účasti nebo pod odkazem https://doubrava3.cz/podminky/

Kde nás najdete?

Areál tábora se nachází 34km od Jihlavy, 27km od Třebíče a 12km od Telče uprostřed zbývajících lesů Vysočiny u Staré Říše.

PROGRAM

Celotáborové hry, klasické i zaměřené tábory s propracovaným programem a vyškolenými vedoucími.

PŘÍRODA

Areál uprostřed zbývajících lesů Vysočiny obklopen krásnou přírodou, který nepřekvapí žádné počasí.

SPOKOJENOST

Každý rok od nás odjíždějí spokojení a unavení táborníci, kteří se rádi další roky vrací.

ZKUŠENOSTI

Děláme to, protože nás to baví. Už od roku 2014.