Petr Javůrek
Bc. Javůrek Petr
hlavní vedoucí

O mně:
Bakalářské studium Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích, Katedra aplikované fyziky a techniky, Technická výchova se zaměřením na vzdělávání a Katedra informatiky, Informační technologie se zaměřením na vzdělávání.
Navazující magisterské studium - nedokončené Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích, Katedra aplikované fyziky a techniky, Učitelství fyziky a technické výchovy


Filip Taller - náš děda
Filip Taller
oddílový vedoucí

O mně:
Pracuji na Střední škole - Centrum odborné přípravy technickohospodářské na Praze 9 jako učitel odborného výcviku od roku 2008. Tábory mě baví už od mládí. A když už jsem nemohl jezdit jako dítě, nastal čas jezdit jako vedoucí.
Na Doubravu pojedu jako vedoucí již po šesté.
Mezi mé koníčky patří prakticky všechny sporty. Aktivně se věnuji stolnímu tenisu, cyklistice a in-line bruslení.
Co ode mě mohou děti čekat? Férový přístup, spoustu pohybu a zábavy


Petr Přibyl
Petr Přibyl
oddílový vedoucí

O mně:
Ahoj, jmenuji se Petr, od svých 8 let jezdím na dětské tábory. Již 8 let se ve svém volném čase věnuji dětem, a to na různých charitativních akcích nebo na lyžařských kurzech.
Posledních 5 let jezdím jako vedoucí do Staré říše, kde jsem se podílel na opětovném založení 3. běhu.
Studoval jsem na Pedagogické fakultě v Českých Budějovicích.
Mezi mé záliby patří jakýkoliv druh sportu, turistika a adrenalinové zážitky.


Monika Hrůzová
Monika Hrůzová
oddílový vedoucí

O mně:
Jsem absolventkou magisterského studia speciální pedagogiky. Práce s dětmi provází celý můj život – mám zkušenosti jako dobrovolník v různých programech, praktikantka a vedoucí na táborech, výchovný pracovník na ozdravných pobytech, organizátorka akcí pro děti a v neposlední řadě v současnosti pracuji jako vychovatelka v dětském domově.
Mezi mé záliby patří hlavně sport – cyklistika, běh, lezení, turistika…., práce s dětmi, lenošení s knížkou a toulání po památkách.
Letošní Doubrava bude moje premiérová. Moc se těším a doufám, že si společně s dětmi užijeme spoustu zábavy, pohybu, her a získáme nezapomenutelné zážitky.


Lenka Tallerová
Lenka Tallerová
oddílový vedoucí

O mně:
Absolvovala jsem hotelovou školu na Praze 10 a po vystřídání tří povolání nyní konečně dělám to, co mě opravdu baví - být mezi dětmi a zároveň se věnovat tomu, co jsem vystudovala - pracuji jako zástupce vedoucího školní jídelny, kde mám na starosti hlavně to, aby dětem chutnalo a aby se stravovaly v souladu s nutričním doporučením.
V současné době také hlídám dvě děti česko-dánské rodině. Na Doubravu jsem jezdila jako dítě a nyní pojedu třetím rokem jako vedoucí. Chci, aby děti letní tábory prožívaly stejně zábavně, jako jsem je prožívala já a budu se o to maximálně snažit.
Mohou ode mě čekat spoustu aktivit, pochopení, zábavy, společně si postýskáme a Doubravu si užijeme - nuda nebo neveselí není nic pro mě!


Valík Jakub
Valík Jakub
oddílový vedoucí

O mně:
Ahoj, jmenuji se Jakub, na tábory jezdím pravidelně od svých sedmi let a letos se připravuji na pátý rok v pozici oddílového vedoucího. Od 15ti let se aktivně věnuji a zajímám o bushcraft a přežití v přírodě.
Mezi mé koníčky dále patří turistika a většina míčových sportů. Aktivně rovněž hraji nejvyšší ligu amerického fotbalu v České republice za tým Vysočina Gladiators.


Brestovská Adéla
Brestovská Adéla
oddílový vedoucí

O mně:
Ahoj,jmenuji se Áďa a bydlím nedaleko Jihlavy. Jsem studentkou Střední zdravotnické školy v Jihlavě.
Volný čas ráda trávím s kamarády. Od mala jsem členkou skautského oddílu, kde nyní působím jako vedoucí a podílím se na přípravě programu pro děti. Na tábor se moc těším a věřím, že si užijeme spoustu zábavy.