Filip Taller

Funkce: Oddílový vedoucí

Věk: 33 let

Pracuji na Střední škole – Centrum odborné přípravy technickohospodářské na Praze 9 jako učitel odborného výcviku od roku 2008. Tábory mě baví už od mládí. A když už jsem nemohl jezdit jako dítě, nastal čas jezdit jako vedoucí.

Mezi mé koníčky patří prakticky všechny sporty. Aktivně se věnuji stolnímu tenisu, cyklistice a in-line bruslení.

A co ode mě mohou děti čekat? Férový přístup, spoustu pohybu a zábavy!

Petr Javůrek

Funkce: Oddílový vedoucí

Věk: 32 let

Vystudoval jsem pedagogickou fakultu a učím na střední škole, dále působím jako instruktor snowboardingu a táborový vedoucí. Nejvíc mě naplňuje, když můžu předat dál své zkušenosti a zároveň se učit od ostatních. Není hezčí odměny, než když dítě na konci tábora nechce odjet domů a další rok se celé nadšené znovu vrátí na další akci. U dětí i studentů jsem, myslím, oblíbený. Nezkazím totiž žádnou srandu a zakládám si na férovosti a rovnému přístupu. Díky tomu každý ví, že za mnou může přijít s jakýmkoliv problémem.

Martina Pechová

Funkce: Zdravotnice

Věk: 27 let

Jsem zdravotní sestřička na ortopedicko-traumatologické jednotce intenzivní péče v jihlavské nemocnici. Zároveň studuji pedagogickou školu, ale na učitelskou pozici se prozatím nechystám, proto za dětmi utíkám alespoň prostřednictvím tábora. Několikaleté zkušenosti z nemocnice a moje klidná a rozvážná povaha mi pomohou se postarat o nejedno rozbité koleno malých táborníků.  Dodnes vzpomínám na svá dětská léta strávená na táborech a všechny zdravotníky, protože s pocitem, že Vám někdo kryje záda, si pak tábor užije každý plnými doušky. Mým největším koníčkem je moje práce, protože zdravotnictví je úžasný obor plný různých možností, ale nikdy v něm nesmí chybět porozumění a empatie, především u dětí. Dále se ráda věnuji in-line bruslení, jízdě na koni, lyžování nebo četbě prima knih. Těším se na týden plný nezapomenutelných zážitků! 

Jakub Valík

Funkce: Oddílový vedoucí

Věk: 31 let

Na tábory jezdím pravidelně od svých sedmi let a letos se připravuji na další rok v pozici oddílového vedoucího. Od 15 let se aktivně věnuji a zajímám o bushcraft a přežití v přírodě. Mezi mé koníčky dále patří turistika a většina míčových sportů. Aktivně rovněž hraji nejvyšší ligu amerického fotbalu v České republice za tým Vysočina Gladiators.

Veronika Kováčová

Funkce: Oddílový vedoucí

Věk: 28 let

Pracuji jako veterinární technik, jak v ordinaci s domácími mazlíčky, tak i v terénu s velkými zvířaty. Při studiu jsem se učila pracovat s hendikepovanými dětmi v Dětském centru Arpida formou hypoterapie a stále v této činnosti pokračuji. S dětmi pracuji již 10 let. Mezi mé koníčky patří jezdectví, kterému se věnuji od útlého dětství a v podstatě všechny sporty, na které si jen vzpomenete.

Lenka Tallerová

Funkce: Oddílový vedoucí

Věk: 24 let

Tábory mi přirostly k srdci už v dětství a nejvíce z nich právě Doubrava. Když už jsem byla do nejstaršího oddílu velká, bylo na čase zvážit, zda se chci věnovat táborům i jako praktikant. Rozhodnutí znělo jednoznačně ANO! Dnes je pro mě pořádání táborů velkým koníčkem, kde se můžu vyřádit a uniknout zpátky do světa dětských let. Pracuji na IT podpoře jedné banky, mám několik let zkušeností jako oddílový vedoucí v několika táborech s různou tématikou a chvilku jsem také pracovala jako hlídačka dětí ve vytížených českých i zahraničních rodinách. Jako oddílová vedoucí nejmenších holek jsem připravena na kde co 🙂 Legrace, holčičí mejdany, hry, ale i rozepře nebo stýskání. Se vším si poradíme a léto si parádně užijeme!

Adéla Brestovská

Funkce: Oddílový vedoucí

Věk: 21 let

Jsem studentkou Střední zdravotnické školy v Jihlavě. Volný čas ráda trávím s kamarády. Od mala jsem členkou skautského oddílu, kde nyní působím jako vedoucí a podílím se na přípravě programu pro děti. Na tábor se moc těším a věřím, že si užijeme spoustu zábavy.

A jelikož se naše táborová rodina rozrůstá, tak právě hledáme další spolehlivé posily…