Jsme parta mladých lidí – táborníků, kteří se před mnoha a mnoha lety, seznámili právě na táboře Doubrava. Jezdili jsme na Doubravu jako děti, následně někteří jako praktikanti, abychom se tam v dospělosti opět sešli v pozici vedoucích. Začínali jsme s pořádáním Doubravy v roce 2014 v počtu 35ti dětí, až jsme se s naší táborovou rodinou rozrostli na 83 dětí – účastníků v roce 2020. V růstu nás nezastavil ani Covid, naopak… tak schválně, kolik se nás sejde letos? 

Chce toho o nás vědět ví? Podívejte se na naše předešlé roky na fotkách nebo mrkněte na naši historii.

Filip Taller

Funkce: Oddílový vedoucí
Věk: 31 let

Pracuji na Střední škole – Centrum odborné přípravy technickohospodářské na Praze 9 jako učitel odborného výcviku od roku 2008. Tábory mě baví už od mládí. A když už jsem nemohl jezdit jako dítě, nastal čas jezdit jako vedoucí.
Mezi mé koníčky patří prakticky všechny sporty. Aktivně se věnuji stolnímu tenisu, cyklistice a in-line bruslení.
A co ode mě mohou děti čekat? Férový přístup, spoustu pohybu a zábavy!

Petr Javůrek

Funkce: Oddílový vedoucí
Věk: 31 let

Vystudoval jsem pedagogickoou fakultu a jelikož se oboru profesně nevěnuji, doháním své pedagogické působení jako instruktor snowboardingu a táborový vedoucí. Nejvíc mě naplňuje, když můžu předat dál své zkušenosti a zároveň se učit od ostatních. Není hezčí odměny, než když dítě na konci tábora nechce odjet domů a další rok se celé nadšené znovu vrátí na další akci. U dětí jsem, myslím, oblíbený. Nezkazím totiž žádnou srandu a zakládám si na férovosti a rovnému přístupu. Díky tomu každý ví, že za mnou může přijít s jakýmkoliv problémem.

Jakub Valík

Funkce: Oddílový vedoucí
Věk: 30 let

Na tábory jezdím pravidelně od svých sedmi let a letos se připravuji na šestý rok v pozici oddílového vedoucího. Od 15 let se aktivně věnuji a zajímám o bushcraft a přežití v přírodě. Mezi mé koníčky dále patří turistika a většina míčových sportů. Aktivně rovněž hraji nejvyšší ligu amerického fotbalu v České republice za tým Vysočina Gladiators.

Veronika Kováčová

Funkce: Oddílový vedoucí
Věk: 27 let

Pracuji jako veterinární technik, jak v ordinaci s domácími mazlíčky, tak i v terénu s velkými zvířaty. Při studiu jsem se učila pracovat s hendikepovanými dětmi v Dětském centru Arpida formou hypoterapie a stále v této činnosti pokračuji. S dětmi pracuji již 10 let. Mezi mé koníčky patří jezdectví, kterému se věnuji od útlého dětství a v podstatě všechny sporty, na které si jen vzpomenete.

Lenka Tallerová

Funkce: Oddílový vedoucí
Věk: 23 let

Doubrava mi přirostla k srdci už v dětství a těžko jsem se smiřovala s tím, když tábor musel skončit. O to víc mě ale potěšilo, když jsem se na tábor mohla vrátit jako vedoucí! Letos to bude po šesté, co se snažím, aby děti prožívaly tábor stejně zábavně, jako jsem ho prožívala já a aby nechtěly odjet domů 🙂

Adéla Brestovská

Funkce: Oddílový vedoucí
Věk: 20 let

Jsem studentkou Střední zdravotnické školy v Jihlavě. Volný čas ráda trávím s kamarády. Od mala jsem členkou skautského oddílu, kde nyní působím jako vedoucí a podílím se na přípravě programu pro děti. Na tábor se moc těším a věřím, že si užijeme spoustu zábavy.

Tomáš Bláha

Funkce: Oddílový vedoucí
Věk: 28 let

A jelikož se naše rodina rozrůstá, tak právě hledáme další spolehlivé posily…